x 

Prázdny košík

Kategórie produktov

             

ARB Hardtop - nadstavby pre Pick-up

Či už pre prácu, hru alebo niečo medzi tým, ARB Nadstavby ponúkajú flexibilný úložný priestor, zabezpečený proti vplyvom počasia a zvýšenú bezpečnosť všetkého nákladu. Náš široký sortiment zaistí, že nájdete výrobok, ktorý nielenže vyhovuje individuálnym požiadavkám, ale tiež zvyšuje estetický vzhľad akéhokoľvek pick-upu. Odolná konštrukcia a osvedčená spoľahlivosť. ARB nadstavby sú vyrobené z UV stabilného recyklovateľného ABS termoplastu, čo zabezpečuje dlhodobú životnosť tohoto výrobku.

Montáž a distribúcia

V našej ponuke sú všetky klasické nadstavby, tak aby spĺňali požiadavky európskeho trhu so zaistením spoľahlivých služieb a predajnej podpory, odbornej montáže a taktiež popredajnej starostlivosti.

Kvalita

ARB Nadstavby sú vyrobené a zmontované podľa extrémne vysokých štandardov pre zabezpečenie optimálnej inštalácie, sily a spoľahlivosti.

Záruka

ARB nadstavby sú podporované komplexnou 3 ročnou zárukou a náhradné diely sú ľahko dostupné v prípade náhodného poškodenia.

ARB Classic Canopy

  • ARB Classic nadstavby obstáli v skúške časom, ponúkajúc bezkonkurenčnú kvalitu, praktickosť a cenovú dostupnosť.
  • K dispozícii sú štandardné alebo vysoké konfigurácie striech s možnosťou hladkého, alebo texturovaného exteriéru. ARB Classic Canopy je perfektné riešenie na zvýšenie ochrany úložného priestoru vozidla.
  • Ponuka zahŕňa viac ako 10 automobilových značiek a viac ako 40 modelov vozidiel s viac ako 500 kombinácií nadstavieb, ktoré sú v ponuke, pretože každá nadstavba je postavená na objednávku.
  • Sú k dispozícii s bohatým príslušenstvom, vrátane strešných nosičov či lyžín montovateľných na strechu, ochrany okien a možnosťou prieduchu. Classic Canopy je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali akémukoľvek vozidlu alebo osobnej požiadavke.

        

ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy

 

ARB výhoda

 1. Individuálna konfigurácia okien.
  Keďže každá Classic Canopy je postavená na zákazku môžeme  prispôsobiť konfiguráciu okna, aby vyhovovala individuálnym požiadavkám.
 2. Prémium konštrukcia
  Navrhnutá a vyvinutá v Austrálii, ARB nadstavby sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú zostavené podľa najvyšších štandardov.
 3. Konštrukcia odolná poveternostným vplyvom
  Classic Canopy exteriér sa môže pochváliť prvotriednym dizajnom odolným poveternostným vplyvom s UV úpravou pre prevádzku v náročnom prostredí. Navyše náš vysoko kvalitný náter poskytuje odolný  a a dlhodobo stály povrch nadstavby
 4. Odolný montážny systém
  S dôrazom na trvanlivosť a bezpečnosť, všetky klasické nadstavby sú vybavené v plnej dĺžke montážnym systémom, ktorý zabezpečuje pevné spojenie nadstavby k vozidlu.
 5. Systém osvetlenia
  Pre zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky je ako štandardná výbava všetkých modelov ARB nadstavieb montované vysoko výkonné LED brzdové svetlo s minimálnym odberom prúdu.
 6. Prémiový odtieň
  Bočné okná ARB Nadstavby a dvere sú vyrobené z továrensky tónovaného 4mm tvrdeného bezpečnostného skla, aby vnútorný priestor nadstavby nebol v teplých ročných obdobiach prehrievaný a zlepšila sa bezpečnosť prevážaného obsahu.
 7. Jednoduché čistenie interiéru
  Classic Canopy používa hladké, inertné materiály, ktoré sa ľahko čistia, čo zabezpečuje, že vnútrajšok zostáva čistý a bez zápachu.
 8. Bezpečné zamykanie
  Každá nadstavba je vybavená dvojitými zamykacími úchytmi na zadných dverách.
 9. Individuálny štýl strechy
  Štandardná strecha nadstavby je k dispozícii pre širokú škálu vozidiel s DC kabínou, a je navrhnutá tak, aby splynula s prirodzenou výškou kabíny vozidla.  Vysoká nadstavby, ktorá maximalizuje vnútorný úložný priestor pre väčší náklad, je k dispozícii pre väčšinu vozidiel s DC kabínou, ako aj pre  Single Cab a extra Cab vozidlá.
 10. Prémiový lak
  Prémiová automobilová kvalitná farba sa používa na každej nadstavbe. Okrem toho, ponúkame možnosť náteru podľa farebného kódu farby Vašeho vozidla.

 

  • Predné okná sú k dispozícii buď zdvíhacie alebo posuvné a sú vyrobené z číreho bezpečnostného skla.
  • Posuvné bočné okná sú vyrobené z temperovaného a tónovaného bezpečnostného skla.
  • Otvárateľné bočné okná zo skla alebo hliníka umožňujú ľahký prístup z boku vozidla. Táto možnosť je k dispozícii na jednej alebo oboch stranách vozidla. Okná sú zvonku uzamykateľné kľúčom.
  • Vetrací otvor - inovatívny štíhly, prieduch nadstavby s vysokým prietokom je ideálnym riešením pre zníženie prieniku prachu a zlepšenie prúdenia vzduchu.
  • Bezpečnostné ochranné pletivo - laserom vyrezané  z pevného oceľového plechu, lakované ??bezpečnostné pletivo je k dispozícii pre všetky posuvné okná.
  • Strešné nosiče a strešné priečniky - ARB Rad strešných nosičov a strešných tyčí ponúka všestrannosť, pre  zvýšenie obsahu prepravovaného tovaru a pre veci ktoré sa nevmestia do vnútra nadstavby.

 

ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy

ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy ARB hardtopy

          

Hľadáte správny ARB Classic Canopy pre Vaše vozidlo?

Potrebujete poradiť s výberom? Tak nás neváhajte kontaktovať - poradíme Vám. Máte niekoľko možností:

 • e-mailom: 
 • na telefónnom čísle: 0948 437 990

              


             

Rýchly kontakt Offroad-kosice.sk

Sme tu pre Vás telefonické objednávky:

Tel: 0910 751 266
E-mail: