x 

Prázdny košík

Kategórie produktov

NOVINKA: Pevnostný nárazník
Commercial Bar pre nové Mitsubishi Triton MQ

Commercial bar

Pevnostný nárazník
Commercial Bar pre novú Toyotu Hilux 2015

Commercial bar

Pevnostný nárazník
Commercial Bar pre Toyotu 200 MY16 GX, GXL

Commercial bar

Pevnostný nárazník
Commercial Bar pre Toyotu Hilux od r. 2015

Commercial bar

ANCAP

ARB DELUXE bull bar na 2015 Ford Ranger PXII

ANCAP approval 2015 Ford Ranger PXII

Potvrdilo sa, že program CAR ASSESMENT pod názvom ANCAP (test bezpečnosti) rozšírilo svoj súhlas najvyššej kvality 5 hviezdičiek bezpečnosti na vozidlo FORD RANGER PXII, ktorý bol vybavený nárazníkom ARB DELUXE!

Nezávislé hodnotia z roku 2011 sa potvrdilo že ANCAP na testovaných vozidlách sa zachovalo aj pri vybavení ARB Ranger Deluxe Bull barom. Rating sa dá overiť len CRASH testom a preto ANCAP je certifikát otestonavý na FORD RANGER vybavený ARB Deluxe Bull barom, Ak mate ďalšie otázky neváhajte nás kontaktovať!


 

Vynikajúca povesť ARB produktov sa začala vytvárať pred viac než 30 rokmi, kedy ARB začali začalo vyrábať ochranné nárazníky pre Land Rover Series 1.

Dnes, ARB sortiment zahŕňa niekoľko stoviek ochranného príslušenstva, umožňujúceho  ponúknuť čelnú ochranu pre drvivú väčšinu 4x4 vozidiel  z celého sveta. Avšak pevnostná ochrana to nie sú len predné nárazníky. ARB ponuka zahŕňa i pevnostnú ochranu  prahov dverí, predných blatníkov a samozrejme i zadné pevnostné nárazníky. Všetky ARB pevnostné nárazníky sú navrhnuté tak, aby boli plne funkčné, zlepšili odolnosť  Vášho vozidla, pri zachovaní maximálnej bezpečnosti.
           

Technika a dizajn pevnostného nárazníku.

Skrátka nenájdete viac celistvo navrhnutý a vyrábaný ochranný systém auta ako je systém ARB.

Technológia pevnostného nárazníku:

Navrhovanie ochranného rámu vyžaduje pozorné zváženie množstva faktorov, aby naozaj slúžil svojmu  účelu. Faktory ako dizajn vozidla, rýchlosť deformácie, vystreľovanie airbagov, približovacie uhly, vhodnosť pridaných dielov, sila, váha a estetika sú obsiahnuté v každom výrobku ARB predtým, ako vstúpi do výroby.

Kompatibilita s airbagmi:

Pri 4x4 vozidle  vybavenom airbagom je nevyhnutné, aby rýchlosť deformácie a spúšťanie airbagov vo vozidle ostala aj po inštalácii pevnostného nárazníku  nezmenená. Pre zaistenie kompatibility, ARB posudzuje predné nárazové charakteristiky každého vozidla a replikuje rýchlosť deformácie do dizajnu každého ochranného prvku a jeho nosného systému  kompatibilného s airbagom. Táto metóda umožňuje inžinierom dosiahnuť maximálnu možnú ochranu vozidla a jeho posádky, bez zmeny jeho nárazového pulzu. ARB značne investovalo do nárazových skúšok vodidiel, aby overilo výkonnosť a vhodnosť svojich ochranných rámov kompatibilných s airbagmi.

 Estetika na záver:

Každý ochranný rám nárazníku ARB je špecificky navrhnutý tak, aby dopĺňal jedinečné kontúry jednotlivých modelov vozidiel. To znamená, že dokážeme zaručiť najlepšiu možnú zhodu, vzhľad a funkčnosť pre konkrétne vozidlo. Na konci je  trvácny práškový náter zaisťujúci dlhodobú odolnosť voči korózii.

 

 


 


             

Pevnostné nárazníky Deluxe

altalt

Náš výber pevnostných nárazníkov  Deluxe je najširší, s možnou voľby ochranného rámu a rámu navijaku pre väčšinu modelov vozidiel. Žiadny iný pevnostný nárazník  Vám neposkytne rovnaký stupeň integrácie s vozidlom, bezpečnosti a funkcionality, ako nárazník ARB,  aby bola cesta do odľahlých oblastí bezpečnejšia.

 

 


           

Pevnostné nárazníky Sahara

altalt

Pevnostné nárazníky  Sahara sú technicky najpokročilejší a inovatívny predný ochranný systém . Spája mnohé charakteristiky, spojené s odolnosťou, s tradičným dizajnom ochranného rámu ARB.

 

 


 

ARB nárazník ARB nárazník ARB nárazník

ARB nárazník ARB nárazník ARB nárazník ARB nárazník ARB nárazník

Nenašli ste ARB pevnostný nárazník presne pre Vaše vozidlo?

Potrebujete poradiť s výberom? Tak nás neváhajte kontaktovať - poradíme Vám. Máte niekoľko možností:

  • e-mailom: 
  • na telefónnom čísle: 0948 437 990

Výsledok 1 - 2 z 2

ARB pevnostné nárazníky

Vrchné krytky na nárazník Summit Sahara Bars

Vrchné krytky na nárazník Summit Sahara Bars. Dodávané s montážnymi skrutkami. VLASTNOSTI PRODUKTU: Vyrobené...

Predajná cena po zľave
Cena 22,80 Eur
Zľava
Cena / KG:

Hmlovky pre ARB nárazníky

Nové hmlovky pre ARB nárazníky Kompatibilné s ARB Bull Bars

Rýchly kontakt Offroad-kosice.sk

Sme tu pre Vás telefonické objednávky:

Tel: 0910 751 266
E-mail: